PRESLI SMO NA NOVI SAJT : www.gs-cs.mojkgb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PRESLI SMO NA NOVI SAJT : www.gs-cs.mojkgb.com

NOVI SAJT IMAMO,NA OVAJ NE PISITE : gs-cs.mojkgb.com
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cemu Ban????!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Reinhard Ausrotten_}{




Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.08.2011
Godina : 37
Lokacija : Zemun

Cemu Ban????! Empty
PočaljiNaslov: Cemu Ban????!   Cemu Ban????! Icon_minitimeSub Avg 27, 2011 5:12 pm

danas su me banovali bez ikakvog razloga na dd 2x2... Mislim da je fourstringer bio u pitanju... Pisalo je u razlogu da naucim da igram bez wh-a.. To je cista budalastina jer da sam bar imao neki skor nego je bio 8-11.. Cs sa prekidima igram manje vise 8 godina, bio sam admin na raznim serverima i ako nesto mrzim to su citeri, tako da je cista glupost sto sam popio ban, pritom me admin nije ni proverio nego cim je usao dao mi bananu... Popricajte sa njima na tu temu jer uglavnom admini ne proveravaju nego daju banane ako im neko kaze, bez provere... Dobar admin ne bi trebalo da se osvrce na decje prozivke koji samo kukaju za cit cim ih neko ubije... Cit nikada ne koristim jer zelim da se zabavim i razonodim i iskreno zabole me za rank sto je i najveci razlog zasto klinci pale citove... Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
LiverpooL
Admin
LiverpooL


Broj poruka : 64
Datum upisa : 26.03.2011
Lokacija : Na stolici :D

Cemu Ban????! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu Ban????!   Cemu Ban????! Icon_minitimeSub Avg 27, 2011 5:38 pm

Popricacu sa fourstringer,unban sam te..
Nazad na vrh Ići dole
https://gaming-station.serbianforum.info
 
Cemu Ban????!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PRESLI SMO NA NOVI SAJT : www.gs-cs.mojkgb.com :: Ban/Unban-
Skoči na: