PRESLI SMO NA NOVI SAJT : www.gs-cs.mojkgb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PRESLI SMO NA NOVI SAJT : www.gs-cs.mojkgb.com

NOVI SAJT IMAMO,NA OVAJ NE PISITE : gs-cs.mojkgb.com
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 12:56 pm

Admin: >>L!v3r^p0oL<< ---- Vreme: [13.09 - 11:37] ---- IP: 178.223.1.239
Nik: aca_francuz ----- ID: STEAM_0:0:1441823211 ---- mID: m325-5887-50

HOCU DEMO I OBJASNJENJE ADMINA !!!! MOGLI BI MALO DA BANUJETE NEKOGA KO STVARNO IMA CIT I DA PRESTANETE DA DAJETE ADMINA SVAKOM KO GA ZATRAZI!!!
Nazad na vrh Ići dole
LiverpooL
Admin
LiverpooL


Broj poruka : 64
Datum upisa : 26.03.2011
Lokacija : Na stolici :D

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: Re: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 2:11 pm

Pod 1 ja sam liverpool(head admin)
Kad sam te pogledao mislio sam da imas wh i na to su i ostali iskusni igraci rekli da imas.
affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://gaming-station.serbianforum.info
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: izvini liverpool(head sdmin) nisam te prepoznao   ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 2:46 pm

LiverpooL ::
Pod 1 ja sam liverpool(head admin)
Kad sam te pogledao mislio sam da imas wh i na to su i ostali iskusni igraci rekli da imas.
affraid
Decko hocu demo i dokaze razumes ili si toliko glup da ti nije jasno sta ti pricam? Ja nemam wh to sto igram na vasem botovskom serveru ne znaci da svaki igrac koji dobro igra ima wh. A o kojim to isusnim igracima pricas????? Za vas sve tamo sam pro to sto ste ljubomorni to je vas problem. PICAK mi je rodjak igrao je kod mene pa sam zbog njega usao na server. Al nema veze bitnop da si ti iskusni admin.... Ovakvi serveri kao ovaj vas i damini kao vi samo upropastavaju cs
Nazad na vrh Ići dole
LiverpooL
Admin
LiverpooL


Broj poruka : 64
Datum upisa : 26.03.2011
Lokacija : Na stolici :D

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: Re: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 8:22 pm

Ja sam mislio da lepo sredimo to ali posto ti odma pocinjes da vredjas i provociras nista od toga..nema unbana,da si lepo sve uradio verovatno bi dobio isti
Nazad na vrh Ići dole
https://gaming-station.serbianforum.info
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: xaxaxaxaxaxaxaxa   ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 8:43 pm

LiverpooL ::
Ja sam mislio da lepo sredimo to ali posto ti odma pocinjes da vredjas i provociras nista od toga..nema unbana,da si lepo sve uradio verovatno bi dobio isti
tebi stvarno nije dobro...pa bole me bas za unban samo hocu da vidim demo nista drugo i da mi sti strucnjace objasnis kako si zakljucio da imam wh...
Nazad na vrh Ići dole
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: vidi ovako   ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 3:38 am

LiverpooL ::
Ja sam mislio da lepo sredimo to ali posto ti odma pocinjes da vredjas i provociras nista od toga..nema unbana,da si lepo sve uradio verovatno bi dobio isti
kazes lepo? kada si me vec banovao zbog wh bilo bi lepo da postavis demo kao dokaz i dokazes da sam citer... Ja cu se izviniti i to je to banovan sam i ne igram vise. Ali je problem u tome sto si ti verovatno pogledao demo i video da od wh nwma nista pa je sad malo glupo da postavis demo. E onda ja tebe kao vredjam pa ti kao neces vise da komuniciras Smile)))
Ja sam od drugis igraca na ovom serveru doziveo da mi j..... sve po spisku a bilo je admina i nisu cak ni gagovali a za takvo vredjane ide ban. I na kraju ja imam wh i vredjam i bezobrazan sam. Kako vi mislite od servera da napravite nesto kad banujete jlude bez razloga???
Nazad na vrh Ići dole
LiverpooL
Admin
LiverpooL


Broj poruka : 64
Datum upisa : 26.03.2011
Lokacija : Na stolici :D

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: Re: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 1:21 pm

Za to vredjanje kad sam ja na serveru ide gag,pa ban,ja tad nisam bio tu,ti kazes bilo je admina,reci koji su to pa da popricam sa njima,cutao sam zbog vredjanja,nisam gledao demo,nemam vremena..
Nazad na vrh Ići dole
https://gaming-station.serbianforum.info
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: ..................................   ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 2:13 pm

LiverpooL ::
Za to vredjanje kad sam ja na serveru ide gag,pa ban,ja tad nisam bio tu,ti kazes bilo je admina,reci koji su to pa da popricam sa njima,cutao sam zbog vredjanja,nisam gledao demo,nemam vremena..
nije ni bitno ko je bio tu od admina mada me je cak i sam admin vredjao jednom. pa taj demo moze da traje najvise 4 min posto sam tek usao na server idrao se dust 2x2 igraca je bilo ukupno 10 znaci 5 na 5 se i gralo i ja sam sam ubio 5 terora i dobio ban. zavrsavamo pricu necu vise psati samo sam pokusao da isteram pravdu nisam uspeo nema veze
Nazad na vrh Ići dole
LiverpooL
Admin
LiverpooL


Broj poruka : 64
Datum upisa : 26.03.2011
Lokacija : Na stolici :D

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: Re: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 2:44 pm

ja sam lepo hteo da resimo,da vidimo mozda sam ja pogresio mozda neko drugi,a ti si poceo sa vredjanjem,jel sam ja tbe i jednog trenutka vredjao?.. O:)
Nazad na vrh Ići dole
https://gaming-station.serbianforum.info
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: .........   ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeSre Sep 14, 2011 4:28 pm

LiverpooL ::
ja sam lepo hteo da resimo,da vidimo mozda sam ja pogresio mozda neko drugi,a ti si poceo sa vredjanjem,jel sam ja tbe i jednog trenutka vredjao?.. O:)
prvo moras da me razumes dobijem ban bez ikakvog razloga ja u zivotu nikad nisam koristio wh i trazim demo a ti mi kazes kako si poslunjao i da su ti neki iskusni igraci potvrdili da imam.koji to iskusni igraci? sat da se tti nadjes u mojo situaciji da te neko banuje bez razloga sta bi ti u tom slucaju urado. korektno bi bilo sa tvoje strane da kazes izvini jbg greska je bila a ne rekla kazala i per ban Smile)) a i za to vredjanje se izvinjavam mada se ja uopste ne bi naljutio da sam pogresio i da je mnei neko tako rekao.
Nazad na vrh Ići dole
LiverpooL
Admin
LiverpooL


Broj poruka : 64
Datum upisa : 26.03.2011
Lokacija : Na stolici :D

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: Re: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeČet Sep 15, 2011 1:46 pm

Unban sam te sve bi bilo ok,greska nasa,ali za psovanje pripazi Pozdrav..
Nazad na vrh Ići dole
https://gaming-station.serbianforum.info
aca_francuz




Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.08.2011

ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: havala :)   ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitimeČet Sep 15, 2011 7:22 pm

LiverpooL ::
Unban sam te sve bi bilo ok,greska nasa,ali za psovanje pripazi Pozdrav..
hvala i sory
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Empty
PočaljiNaslov: Re: ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS    ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ban- >>L!v3r^p0oL<< ---- JAVIS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PRESLI SMO NA NOVI SAJT : www.gs-cs.mojkgb.com :: Ban/Unban-
Skoči na: